Kopiowanie treści zabronione.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia zasad współpracy.

Blanka | Szkoła Filmowa w Łodzi

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Blanka | Szkoła Filmowa w Łodzi

Chciałam, żeby moja sesja odbyła się w parku Julianowskim, ale to miejsce wybrał już ktoś przede mną. Szkołę Filmową w Łodzi wybrałam, ponieważ pracuje tu mój tata, którego bardzo kocham.

Czy to miejsce jest znane tylko w Łodzi? Nie! Znane jest w całej Polsce i na świecie.

Na zdjęciach ze mną jest mój ukochany pies Malina. Jest to suka rasy aidi, ma prawie dziewięć lat. Jest przyjacielska, bardzo mądra i lubi lody.

Czuję się wyróżniona, ponieważ jestem jedną z dwóch dziewczynek, które wzięły udział w projekcie cioci Agi.


Blanka miała nie lada wyzwanie, szukając swojego miejsca, jednocześnie nie mogąc wybrać tego, które lubi najbardziej. Moja mała bohaterka wpadła na świetny pomysł, by pokazać siebie w przestrzeni, która jest jej bliska ze względu na pracującego tutaj tatę.

Oddaję głos najmłodszej kobiecie w moim Atlasie – Blance, którą znam od bardzo dawna i widzę, jak na moich oczach staje się dziewczynką z wieloma pasjami i jak je pięknie rozwija.

Cieszę się, że sesję w najbardziej rozpoznawalnym na świecie łódzkim miejscu zrobiłyśmy z dziewczynką, przed którą całe życie stoi jeszcze otworem. Która chodzi do szkoły muzycznej i być może zostanie uznaną wirtuozką skrzypiec. A może zapoczątkuje nowy nurt w historii malarstwa, bo pięknie rysuje.

Możliwe też, że za kilka lat zapragnie studiować w Szkole Filmowej w Łodzi, po której teraz spaceruje ze swoim psem rasy aidi, czyli – nomen omen – owczarkiem z Gór Atlas. Tyle niewiadomych, tyle możliwości.

Agnieszka Cytacka | Łodzianki. Atlas Piękna

GALERIE