Kopiowanie treści zabronione.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia zasad współpracy.

Izabela Cytacka | Stadion Budowlanych

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Izabela Cytacka | Stadion Budowlanych

Od urodzenia mieszkam na Bałutach i chyba jestem typem lokalnej patriotki. Tutaj są moje wspomnienia, najbliższa rodzina i miejsca, do których często wracam. Tym najbardziej sentymentalnym jest stadion Budowlanych. Z nim wiążę wiele pozytywnych wspomnień, które na zawsze zostaną w głowie i w sercu.

Po raz pierwszy na stadion Budowlanych przyszłam z rodzicami zimą na sanki. Miałam zaledwie trzy, a może cztery lata. Pamiętam jak przez mgłę, a bardziej ze zdjęć. Spacery na stadion stały się tradycją. Zimą – sanki, a latem – piłka nożna i mini golf z tatą. Dla mnie to jedna z ważniejszych wizytówek Bałut. Będę tu wracać. Zawsze.


Oto jest! Autorka przepięknej oprawy graficznej do projektu Łodzianki. Atlas Piękna. Na co dzień robi nieco odmienne w estetyce papiernicze dzieła sztuki. Wychodzące spod jej ręki i głowy isustudio.com wzory zaproszeń i kart wizytowych urzekają prostotą i subtelnością. Inspiracją jest natura. I górska pasja.

Teraz, kiedy piszę te słowa, Iza wraca z weekendowego wypadu w góry. Tam zostawiła trochę swojego serca, więc wybywa w te rejony często. Nawet na ślub z moim bratem. Tak, nazwisko nie jest przypadkowe, choć z Isu łączy mnie nie tylko ta miłość, ale również wspomnienia ze Stadionu Budowlanych, chociaż każda z nas miała je inne. Bo ten Stadion ma swoje miejsce w życiu każdego Bałuciarza.

Agnieszka Cytacka | Łodzianki. Atlas Piękna

GALERIE