Kopiowanie treści zabronione.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia zasad współpracy.

Kamila Jaskrowska | Ruda-Popioły

0
0
0
0
0

Kamila Jaskrowska | Ruda-Popioły

Tam istnieje jakby inna rzeczywistość. To wyjątkowe miejsce poznałam ponad dziesięć lat temu i przez długi czas było ono moim całym światem. Już wtedy zakochałam się w malowniczych krajobrazach i tajemniczej, mistycznej wręcz atmosferze lasu Ruda-Popioły i ulicy o tej samej nazwie.

Ruda dla mnie to ciągle niezależna część Łodzi, inna przestrzeń. Lubię tam wracać, szczególnie kiedy ktoś albo coś ciągle każe mi biec (co w obecnym czasie, mam wrażenie, jest naszą chorą cywilizacyjną – wieczna gonitwa za czymś). Lubię tam wracać, spędzić dzień, żeby odetchnąć. Złapać równowagę, balans, spokój. Taka moja mała samotnia.


Drobna, uśmiechnięta, serdeczna, otwarta na świat i ludzi. Obdarzona wrażliwością i talentem muzycznym. Śpiewa, podróżuje i dobrze gotuje. Odnajduje się też w trudnym świecie instagramowej rzeczywistości, gdzie pokazuje piękno swoje i swoich zainteresowań. To nie tylko wirtualny naskórek, ale przede wszystkim ludzka materia z całą jej różnorodną głębią.

Nasza znajomość rozpoczęła się niedawno, ale przybrała znamienny kształt. Powiedzmy, że jest to kształt serca, bo po raz pierwszy spotkałyśmy się w Poleskim Ośrodku Sztuki w Walentynki, opowiadając o bardzo skomplikowanej miłości do pasji życia. A Kamila Jaskrowska ma o czym opowiadać, a jest jeszcze piękniej, gdy o tym wszystkim śpiewa.

Agnieszka Cytacka | Łodzianki. Atlas Piękna

GALERIE