Kopiowanie treści zabronione.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia zasad współpracy.

CEREMONIA PRZEJŚCIA 2021\2022

POMIĘDZY. To, co ważne, dzieje się pomiędzy. Pograniczność, światy na styku kultur, języków, wierzeń. W takich miejscach nic nie jest oczywiste, życie kłębi się, znane przenika się z nieznanym. A w czasie pomiędzy? Od zarania dziejów ludzie dzielą czas na czas sacrum i profanum. Święty czas jest czasem przejścia, bycia na granicy, byciem pomiędzy. Zostawiamy za sobą znane i stajemy na krawędzi nowego. Przed nami otchłań, której jeszcze nie rozpoznaliśmy. Strach i ekscytacja. Lęk i ciekawość. Trzeba wyjść z domu, zrobić krok naprzód, zaufać Wszechświatu, że przeprowadzi wędrowca ponad przepaścią, za którą widać bujny, soczysty las.
Mówią, że cuda dzieją poza strefą komfortu. Cuda dzieją się pomiędzy. Jeśli dostrzegasz znaki, dzieją się ciągle. Żyjemy w ważnych czasach POMIĘDZY.
Dziękuję za piękny czas ceremonii przejścia Ani Sierpowskiej – szamance ruchu i słowa za cztery wspaniałe dni medycyny ruchu, tańca, dźwięków bębnów, serc i pulsującego rytmu ziemi. Ciepło ognia, przepływ wdychanego powietrza, kontakt ciała z ziemią i oczyszczającej natury wody. Aho!
***

Comments are closed.