Kopiowanie treści zabronione.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia zasad współpracy.

kontakt

Art_Inkubator
Tymienieckiego 3, Łódź
agnieszka.cytacka@gmail.com

     


ZAMÓW VOUCHER
PODARUJ SESJĘ

Ulotność sprawia, że warto dokumentować życie i zatrzymywać chwile. Od lat moim najlepszym sposobem jest uwiecznianie ludzi i świata w kadrach. Zachęcam zatem do korzystania z tej możliwości, jaką daje fotografia i obdarowywania najbliższych prezentami, które pozostają w pamięci na lata. Podaruj sesję zdjęciową, zamawiając voucher.


UMÓW SIĘ NA
SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Portrety powstają podczas spotkania człowieka z człowiekiem. Jak wszystko, co dobre, wymagają obustronnego zaangażowania, dobrego nastawienia, empatii. Ważne, żeby takie spotkanie było przyjemne, owocne, dawało poczucie dobrze spędzonego czasu i satysfakcję z efektów. Stając po obu stronach obiektywu, wykazujemy się pewną odwagą i zaufaniem. Żeby było nam raźniej, poznajmy się przed sesją.


SKORZYSTAJ Z USŁUG
FOTOGRAFICZNYCH

Reportaże i relacje z wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych, zdjęcia miejsc, ludzi i tego, co i jak oni tworzą. Fotografią uwiecznić można niemal wszystko. Zapoznaj się z moim PORTFOLIO i jeśli uznasz, że stylistyka zdjęć Ci odpowiada, napisz do mnie w celu omówienia szczegółów zlecenia.


WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wysyłając wiadomość, potwierdzasz zapoznanie się i zgodę na zasady POLITYKI PRYWATNOŚCI.