Kopiowanie treści zabronione.
Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia zasad współpracy.

CIAŁOCZUŁA PODRÓŻ za nami! Było obłędnie!

CIAŁOCZUŁA PODRÓŻ, czyli 4-dniowa kobieca podróż w głąb siebie – przez ruch, taniec, sztukę i fotografię. Kameralny wyjazd w bliskości z naturą, z czułością do ciała i uważnością dla każdej z uczestniczek za nami!

| Przychodzi do nas także przez doznania słuchowe; z muzyką, która wibruje w piersi i porusza serce; z dźwiękiem bębna, gwizdem, wołaniem i płaczem. Przychodzi z językiem pisanym i mówionym; czasem jedno słowo, zdanie, wiersz lub opowieść wzbudza taki oddźwięk, jest tak właściwe i trafne, że każe nam przynajmniej na chwilę przypomnieć sobie, z jakiej substancji tak naprawdę jesteśmy ulepione i gdzie jest nasz prawdziwy dom.
Te przelotne, krótkotrwałe „smaki dzikości” przychodzą jak mistyczne natchnienie- ach, to jest to, a teraz uleciało. Tęsknota za nią ogarnia nas, kiedy spotykamy kogoś, komu udało się zachować tę „dziką, pierwotną więź”, kiedy zdajemy sobie sprawę, że zaniedbujemy mistyczne palenisko, skąpimy czasu na marzenia, na własne twórcze życie, powołania i prawdziwe miłości. | „Biegnąca z wilkami” Clarrisa Pinkola Estes

PROWADZĄCE:

  • MARTA KONFEDERAK – nauczycielka arteterapii, dyplomowana trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, pasjonatka somatyki i improwizacji tanecznej, zafascynowana DMT (Dance/ Movement Teraphy). Współtworzy Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo oraz rodzicielstwo Bliskości. Prywatnie mama, partnerka i podróżniczka.

www.cialoczuli.pl | FB: Cialoczuli Marta Konfederak

  • AGNIESZKA CYTACKA – fotografka ludzi i zdarzeń. Pasjonatka podróży zafascynowana zdjęciami reportażowymi. Dokumentuje festiwale teatralne i muzyczne. Znacie jej zdjęcia m.in. z Wibracji, Dreamersland’u, Fruń Universe Festival. Artystka kobiecej fotografii. Swoją uważnością czule ujmuje w kadry ulotne chwile.

www.agnieszkacytacka.com | FB: agnieszka cytacka fotografia

 

Comments are closed.